Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Gumy oporowe

Filtry
Trening z gumami oporowymi to znakomity sposób na urozmaicenie najprostszych treningów. Czujesz, że dopadła Cię sportowa stagnacja? Nasze bandy sprawią, że na nowo odkryjesz radość z aktywności i co istotne, zauważysz szybszy progres w działaniu. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite rodzaje gum oporowych o różnych poziomach oporu. Proponujemy mini bandy i power bandy dla osób na każdym poziomie zaawansowania: od początkującego, po zaawansowany.

Gumy oporowe można włączyć do większości ćwiczeń siłowych i rzeźbiących, znacznie poprawiając ich efektywność. Przysiady, wykroki, pompki rozpiętki – to tylko przykłady aktywności, w których pomoże Ci dobry power band! Dzięki treningowi z taśmami osiągniesz wyznaczone cele: wyrzeźbisz wybrane partie ciała, poprawisz jego jędrność i siłę. Ćwiczenia z bandami to propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

W THE CHAMP czeka na Ciebie kolekcja super trwałych bandów wykonanych z wysokiej jakości lateksu. Możesz być pewien, że dzielnie zniosą nawet bardzo intensywną aktywność.
fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © thechamp.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie KQS Store