Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Akcesoria

Filtry
Czasem nawet niepozorny, drobny gadżet może totalnie odmienić charakter treningu. Wiemy o tym doskonale, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę o funkcjonalne akcesoria dla każdego sportomaniaka.

Na samym początku zabawy ze sportem wystarczą wygodne buty i znoszone dresy. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego to naturalne, że z czasem chcesz uzupełnić swój ekwipunek. Nasze akcesoria sportowe pozwolą Ci być przygotowanym na wszelkie okoliczności i czerpać z aktywności jeszcze więcej korzyści oraz szczęścia.

W ofercie sklepu THE CHAMP znajdziesz wszystko, co przyda się do uprawiania ulubionej aktywności fizycznej, a także praktyczne akcesoria sportowe, dzięki którym będziesz mógł w pełni zrelaksować się po udanym treningu. Masażery, skakanki, taśmy do tapingu – to tylko przykłady asortymentu, który czeka na Ciebie w naszym sportowym sklepie internetowym.

Zaglądaj do nas regularnie – stale wzbogacamy naszą ofertę, aby zapewnić Ci wszystko, co konieczne do cieszenia się z aktywności fizycznej.
fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © thechamp.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie KQS Store