Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Champ f-ball 6 cm (VERY HARD SILICON)

Brak ocen, Dodaj opinię
Champ f-ball 6 cm (VERY HARD SILICON)
Champ f-ball 6 cm (VERY HARD SILICON) Champ f-ball 6 cm (VERY HARD SILICON)
35,00 zł
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
  • Dostawa już od 12,00 zł
  • Czas wysyłki 24 godziny
  • Kod produktu: fball6cm
  • Kod EAN:

Główne cechy

Champ f-ball 6 cm (VERY HARD SILICON)
35,00 zł
  • Dostawa już od 12,00 zł
  • Czas wysyłki 24 godziny

Opis produktu

Zapewnij swoim mięśniom relaks i regenerację. Champ f-ball 6 cm to sportowy masażer o bardzo dużej twardości, przeznaczony do precyzyjnego rozluźniania mięśni pośladkowych, mięśni nóg, stóp, mięśnia piersiowego oraz mięśni ramion. Z jego pomocą zupełnie samodzielnie zafundujesz wybranym grupom mięśniowym odprężenie, tak potrzebne po intensywnych ćwiczeniach.

Piłeczka do masażu to znany i ceniony przyrząd fizjoterapeutyczny, znajdujący szerokie zastosowanie u osób aktywnych oraz tych, które wymagają rehabilitacji. Uciskanie i rozcieranie obolałych miejsc to sprawdzony sposób na ich regenerację oraz lepsze ukrwienie. Jeśli często doskwiera Ci spięcie mięśni i ból, możesz być pewien, że Champ fball to coś dla Ciebie.

Piłka do masażu Champ f-ball 6 cm (H) powinna być stosowana w celu punktowej, dogłębnej relaksacji mięśni i powięzi. Wykorzystaj ją do pracy własnej podczas treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych. Jej stosowanie jest banalnie proste: wystarczy, że przyłożysz ją do spiętej okolicy i użyjesz zupełnie tak, jak zwykły roller. Przesuwaj piłeczką wzdłuż mięśnia tak długo, aż odczujesz rozluźnienie.

Champ f-ball 6 cm sprawdzi się zarówno u osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Jego zalety docenią także profesjonaliści, mający doświadczenie w rozluźnianiu napięcia mięśniowo-powięziowego. Ponadto, nasz masażer jest narzędziem mobilizującym barki oraz łopatki – z powodzeniem wykorzystasz go do specjalistycznej rozgrzewki.


Silikon wykorzystany do produkcji piłeczki sprawia, że jest wytrzymała, hipoalergiczna i łatwa w czyszczeniu. Nasz roller jest również z pełni wodoodporny.

Regeneracja mięśni to jeden z elementów ich zrównoważonego rozwoju. Zaufaj przyrządom rekomendowanym przez fizjoterapeutów: zapewniamy, że masaż naszymi piłeczkami stanie się nieodłączną częścią Twoich treningów.

Opinie klientów

fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © 2021 wszystkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS Store