Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Champ f-ball 12 cm (HARD PIANKA)

Brak ocen, Dodaj opinię
Piłka do masażu
Champ f-ball 12 cm (H) piłka do punktowego masażu piłki do masażu
35,00 zł
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
  • Dostawa już od 12,00 zł
  • Czas wysyłki 24 godziny
  • Kod produktu: fball6cm
  • Kod EAN:

Główne cechy

Piłka do masażu
35,00 zł
  • Dostawa już od 12,00 zł
  • Czas wysyłki 24 godziny

Opis produktu

Każdy trening jest dla Twoich mięśni okazją do rozwoju, a zarazem dużym wyzwaniem. Czy pamiętasz o tym, by zapewnić im regularny relaks? Poznaj Champ Ball: masażer z pianki o bardzo dużej twardości, stworzony do precyzyjnego rozluźniania mięśni pośladkowych, mięśni nóg, stóp, mięśnia piersiowego oraz mięśni ramion.

Z piłki do masażu możesz korzystać na kilka różnych sposobów.

  • Głęboki automasaż: rolowanie piłeczki po konkretnej partii ciała wzdłuż obolałych, nadmiernie napiętych mięśni.
  • Statyczne rozluźnienie punktu spustowego: przyciskanie piłeczki do obolałego miejsca przez około 40 sekund, do momentu uczucia ulgi.
Nasz roller w formie piłki jest odpowiedni zarówno dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, jak i zaawansowanych. Docenią go również profesjonaliści, mający doświadczenie w rozluźnianiu napięcia mięśniowo-powięziowego. Ten masażer jest również świetnym narzędziem mobilizującym barki oraz łopatki, dlatego sprawdzi się jako przyrząd do specjalistycznej rozgrzewki.

Pamiętaj, że regeneracja mięśni jest niezbędna do wydobycia ich pełnego potencjału. Stosuj piłki do masażu regularnie, by uzyskać efekty, których oczekujesz. Ich działanie oparte jest o koncepcję mobilności tkanek i stawów – wpływanie na nią sprawia, że organizm osiąga lepszą wydolność, a wyniki osoby trenującej ulegają znacznej poprawie.

Nasze piłki wykonane są twardej pianki EPP, którą bardzo łatwo zachować w czystości. Pianka jest bezzapachowa, hipoalergiczna i co szczególnie dla nas ważne, w pełni ekologiczna: podlega w 100% recyklingowi.

Piłka do masażu Champ f-ball 12 cm (H) powinna być stosowana w celu punktowej, dogłębnej relaksacji mięśni i powięzi. Estetyczny i praktyczny przyrząd skonstruowany jest głównie do pracy własnej podczas treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych.

Opinie klientów

fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © 2021 wszystkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS Store