Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Champ f-ball 5 cm (VERY HARD SILICON)

Brak ocen, Dodaj opinię
Champ f-ball 5 cm (VERY HARD SILICON)
Champ f-ball 5 cm (VERY HARD SILICON) Champ f-ball 5 cm (VERY HARD SILICON)
30,00 zł
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
  • Dostawa już od 12,00 zł
  • Czas wysyłki 24 godziny
  • Kod produktu: fball6cm
  • Kod EAN:

Główne cechy

Champ f-ball 5 cm (VERY HARD SILICON)
30,00 zł
  • Dostawa już od 12,00 zł
  • Czas wysyłki 24 godziny

Opis produktu

Aby zapewnić mięśniom zrównoważony i zdrowy rozwój, po intensywnych treningach warto pamiętać o relaksującym masażu. Teraz możesz wykonać go zupełnie samodzielnie. Silikonowa Champ f-ball to specjalistyczna piłka do masażu mięśni nóg, stóp, mięśnia piersiowego oraz ramion.

Aby wynieść Twoje mięśnie na całkiem nowy level pracy, prócz regularnych treningów musisz gwarantować im relaks i odżywienie. Masaże piłką sprawdzą się w tym celu idealnie. Champ f-ball pozwoli na uzyskanie lepszego ukrwienia tkanek, zniwelowanie nadmiernego napięcia oraz bólu. Zwiększenie mobilności spiętych miejsc to sposób na uzyskanie znacznie lepszych efektów treningowych!

Z naszego sportowego masażera mogą korzystać zarówno osoby początkujące, średnio zaawansowane, jak i profesjonaliści. Docenią go fachowcy doświadczeni w rozluźnianiu napięcia mięśniowo-powięziowego. Ponadto, Champ f-ball znakomicie mobilizuje barki i łopatki, dlatego może sprawdzić się podczas porządnej rozgrzewki.

Regularne masaże z użyciem Champ f-ball przyspieszą regenerację mięśni, zminimalizują ryzyko kontuzji oraz dyskomfortu pojawiającego się po bardzo intensywnych ćwiczeniach.
Masaże piłkami polecane są przez lekarzy medycyny sportowej oraz fizjoterapeutów.

Silikonowy roller jest wytrzymały, wodoodporny i hipoalergiczny: mogą używać go nawet osoby z bardzo wrażliwą skórą. Ponadto, bardzo łatwo utrzymać go w czystości.

Piłka do masażu Champ f-ball 5 cm (H) przeznaczona jest do punktowej, dogłębnej relaksacji mięśni i powięzi. Skonstruowaliśmy ją tak, by sprawdziła się w pracy własnej podczas treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych.

Opinie klientów

fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © 2021 wszystkie prawa zastrzeżone.

Oprogramowanie KQS Store