Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Taśmy TeRX

Filtry
TRX to trening funkcjonalny polegający na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Ćwiczenia wykonywane są po podpięciu osoby trenującej do specjalnych taśm przymocowanych do elementów konstrukcyjnych – zazwyczaj do sufitu lub drzwi.

Taśmy TERX to akcesoria idealne dla kreatywnych miłośników sportu. Pamiętaj, że można wykorzystywać je na wiele różnych sposobów – nie tylko na siłowni. Taśmy pozwalają wykonać około 500 różnych ćwiczeń, angażujących do intensywnej pracy całe ciało. Uruchom wyobraźnię i wykorzystaj taśmy TERX podczas biegania, nordic walking i innych treningów outdoorowych.

Osoba ćwicząca TRX ma za zadanie pokonać opór własnego ciała, co sprawia, że każdy z wykonywanych ruchów wymaga znacznie większego wysiłku. Brak stabilnego podparcia powoduje, że konieczne jest kontrolowanie sylwetki, co aktywuje mięśnie głębokie.
Jednocześnie, ćwiczenia z taśmami TRX nie obciążają stawów.

Jesteś pasjonatem TRX? A może dopiero planujesz spróbować? W THE CHAMP znajdziesz rewelacyjne taśmy TRX, wyróżniające się ponadprzeciętną wytrzymałością i prostotą zastosowania.

Do produkcji naszych taśm zostały użyte wyłącznie pewne i trwałe materiały. Gwarantujemy, że zaskoczą Cię jakością i posłużą przez naprawdę długi czas.

Trening TRX to sposób na to, by na chwilę oderwać się od ziemi i poświęcić uwagę wyłącznie ukochanej aktywności. Spróbuj – nie pożałujesz!
fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © thechamp.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie KQS Store