Sklep thechamp.pl
+48 720 882 884

Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami.
PN - PT: 8:00 - 16:00. Wyślij wiadomość

Stabilizatory

Filtry
Stabilizator kolana
99,00 zł 60,00 zł
Nie życzymy Ci, byś musiał go używać. Niestety, prędzej czy później zetknie się z nim każda intensywnie trenująca osoba. Mowa o stabilizatorze – cichym przyjacielu stawów, wspierającym ich prędki powrót do formy po kontuzji.

O wypadki podczas treningu nietrudno: wystarczy pominięcie rozgrzewki, źle dobrane obciążenie, zbyt duża intensywność. Cena za błędy może być wysoka – kontuzja stawu jest bolesnym doświadczeniem, które na jakiś czas może wyłączyć Cię z aktywności fizycznej. Aby uszkodzone tkanki zregenerowały się szybciej, konieczne jest ich ustabilizowanie i ochrona.

W THE CHAMP kupisz doskonałe stabilizatory na kolana i inne opaski ochronne, które wesprą regenerację kontuzjowanych miejsc. Pamiętaj, że stabilizator można stosować również prewencyjnie – używany w trakcie treningu, znacznie zmniejszy ryzyko wystąpienia kontuzji. Doskonale sprawdzają się również podczas treningu crossfit, na przykład ochraniając kostki w trakcie wspinania się po linie.

Każdy z naszych stabilizatorów wyróżnia się wysoką jakością. Do ich produkcji używamy delikatnych, elastycznych i przewiewnych materiałów – po to, by zapewnić Ci komfort uch używania w każdych warunkach
fb insta
Kontakt telefoniczy: +48 720 882 884
Kontakt mailowy: [email protected]

Copyright © thechamp.pl / 2021 wszystkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie KQS Store